Veľkoformátová tlač / Billboardy

Billboard – veľkoplošná reklama

Podľa vašich predstáv a našich skúseností vyrobíme a zrealizujeme billboard v ľubovoľnej veľkosti, ktorú si vyberiete – typická veľkosť je 5,1 x 2,4 m. Billboard je forma veľkoplošnej reklamy tam, kde je veľký počet ľudí, kde je veľká premávka, na miestach, kde môžete osloviť cieľovú skupinu.

Novou službou, ktorú ponúkame, je mobilná mobilná reklama, nový druh billboardu (5,1 x 2,4 m), billboard na kolieskach – reklamný vozík, s ktorým môžete osloviť oveľa viac ľudí – miesto meníme niekoľkokrát do týždňa – parkoviská veľkých nákupných centier, pešie zóny, okolie dopravných uzlov.

Veľkoplošná reklama – plachta, poťah na auto, banner

Banner je vhodná reklamná plocha v zástavbe alebo tam, kde nie sú bilbordy, môže byť dočasne umiestnený na firme, plote, stĺpoch atď. Ľahko sa inštaluje. Vieme dodať plachtovinu neobmedzeného rozmeru, vieme vyrobiť aj samolepiacu fóliu, tlačiť na veľkoformátových strojoch, vieme zabezpečiť aj očká a úchyty na ukotvenie.

Roletové systémy – Roll up

Rolety sú pevné, väčšinou plachtové nosiče a fólie, určené na montáž na stenu alebo do praktických prezentačných stojanov (rollup). Dajú sa ľahko prepravovať a inštalovať. Ponúkame niekoľko štandardizovaných rozmerov stojanov (najčastejšie 80/90 cm x 200 cm).

Vlajky, siete

Sú ľahké a stohovateľné, môžu nahradiť ťažké a nepriepustné transparenty. Materiál vlajok a textilných bannerov potlačíme, zabezpečíme skladanie a úchyty podľa požiadaviek.

Štítová stena – reklama na fasáde domu

Navrhneme a vizualizujeme veľkoplošnú reklamu na štíte vybraného domu a vyrobíme veľkoplošnú reklamu (na plachte s úchytmi) určenú na umiestnenie do lanového rámu.

Veľkoplošné plagáty a fotografie

Forma veľkoplošnej reklamy do interiéru aj exteriéru na krátkodobejšie použitie, lacná forma, vyrobíme na plagátový papier v ľubovoľnej farbe metódou digitálnej tlače.