Fotokalendáre

Aké fotokalendáre pre vás vyrábame

Základný nástenný kalendár od nás môže mať štyri formáty. Dva formáty sú určené pre fotografie na výšku a dva pre fotografie na šírku. Ak máte vlastné fotografie s rôznou orientáciou, budeme s vami spolupracovať pri výbere možnosti, ktorá vám najviac vyhovuje. Fotografie v opačnej orientácii, než je orientácia celého kalendára, budú mať rámček. Toto orámovanie môže mať opäť rôzne farby. Musíte si vybrať jednu fotografiu na každý mesiac a tiež jednu na prednú stranu kalendára. Pre čo najrýchlejšiu výrobu teda dodajte 13 fotografií v rovnakej orientácii (na výšku / na šírku) a označte ich číslami mesiacov, v ktorých sa majú fotografie nachádzať.

Váš vlastný fotokalendár bude potom hotový do 3 pracovných dní.

Ak chcete vyrobiť kalendár s vlastnými fotografiami, dodajte digitálne fotografie v čo najvyššom rozlíšení a kvalite. Rozlíšenie fotografií by nemalo byť nižšie ako 2500 × 2000px – 5 Mpx. Fotografie môžete dodať na USB flash disku alebo e-mailom na adresu: eso@repress.cz (v prípade súborov väčších ako 10 MB ich pošlite cez uschovna.sk).

Pri elektronickej objednávke nezabudnite uviesť formát kalendára, farbu kalendára a svoje kontaktné údaje. Fotografie je dobré premenovať podľa čísel mesiacov a pre titulnú stranu použiť „0“ (00.jpg – titulná strana. 01.jpg – január, 02.jpg – február, …).

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať alebo sa osobne zastavte na pobočke COPY COLOR.