Pečiatky

Objednávajte pečiatky priamo zo svojho počítača. Pečiatku si ľahko vyberiete podľa tvaru a veľkosti. Objednať môžete celú pečiatku, alebo len textovú dosku. Grafickú podobu pečiatky si sami navrhnete on-line podľa svojich predstáv. Navštívte náš e-shop s pečiatkami!

Kvalitné pečiatky v kompletnom sortimente a expresnom termíne

COLOP Printer, Dater, Numberer základná séria

Spoločnosť REPRESS vyrába a dodáva pečiatky v kompletnom sortimente a dizajne, a to ako klasické drevené pečiatky, tak najmä moderné samonamáčacie pečiatky, ako aj špeciálne pečiatky. Používame pečiatkovacie stroje osvedčeného rakúskeho výrobcu COLOP (jeho základný sortiment je totožný so značkou Trodat). Okrem štandardné rady Printer s obdĺžnikovým alebo okrúhlym odtlačkom je možné vyrábať aj pečiatky atypických rozmerov, pozdĺžne pečiatky, štvorcové, oválne alebo veľkoformátové XXL pečiatky a ďalšie atypické a špeciálne pečiatky. Sortiment pečiatok Dater je variabilný, vrátane dátumových pečiatok a minidater, a dodávame aj číslovacie pečiatky. Vyhľadávané pre svoje malé rozmery a praktické využitie sú aj exkluzívne miniatúrne pečiatky radu Stamp umiestnené v malom puzdre alebo integrované do pera.

Pečiatky COLOP EOS budúcnosti

Novo ponúkame aj pečiatky EOS, kde okrem expresnej výroby (do niekoľkých minút) vieme garantovať až 20 000 odtlačkov s možnosťou nechať si vytvoriť pečiatku s vlastnou fotografiou alebo kresbou.

Kvalitný odtlačok pečiatky zabezpečuje špeciálne vyvinutá guma a najnovšia laserová technológia. Vaša pečiatka tak môže obsahovať jemnejšiu a odolnejšiu kresbu ako doteraz používaný polymér, či už ide o úradnú pečiatku alebo pečiatku s grafikou, logom atď. Klasickou farbou je čierna pečiatková poduška, ale na požiadanie môžeme dodať podušku v modrej, zelenej, červenej alebo fialovej farbe. Naša osvedčená výroba pečiatok umožňuje ich expresnú výrobu v čase 30 minút (séria EOS) alebo 24 hodín.

Druhy pečiatok

Samonamáčacie

Doplnky a príslušenstvo pečiatok Colop

Výrobou kompletného pečiatkového strojčeka pre nás servis pečiatok nekončí. Na prianie Vám vyčistíme opotrebovaný strojček, vymeníme alebo dofarbíme pečiatkovú podušku alebo dolepíme či vymeníme gumu. Pri veľmi častom používaní pečiatok sa vám bude hodiť náhradná pečiatková farba. Pre správnu funkciu pečiatky odporúčame používať našu originálnu farbu Colop, a to jak na báze vody, tak aj prípadne rýchlo schnúcu. Vaša pečiatka môže byť vybavená taktiež dvojfarebným vankúšikom. Na objednávku zaistíme aj viečka s rukoväťou k pečiatkam.

Každá známka novej série Tlačiareň môže mať aj vlastný motív obalu tela známky, ktorý si môžete vybrať/vytvoriť sami v našom e-shope alebo vám ho môžeme vyrobiť.