Etikety

Etikety na víno, liehoviny, pivo, limo, vodu, sódu, PET

Etikety na víno sú dôležitou súčasťou našej práce. Dodávame etikety pre malých, stredných a veľkých vinárov, vinotéky, svadby a v značnom množstve aj pre firmy ako reklamný firemný darček. Dodávame etikety s termotlačou a pečiatkami, ktoré sú neustále žiadané.

V našom grafickom štúdiu vieme navrhnúť etiketu graficky aj tvarovo podľa konkrétneho tvaru fľaše. Zároveň vám poradíme s výberom vhodného materiálu. Tlačíme a dodávame etikety na papieri (mokrý a suchý proces, ručné/strojové lepenie) a samolepiace, ako aj na hárkoch, predrezané, vysekané a v neposlednom rade na kotúčoch na strojové lepenie. Vhodnú technológiu vám odporučíme už pri objednávke.

Etikety na víno aj pre malých vinárov

V poslednom čase sa objavil dopyt po tvarovaných samolepiacich etiketách v malých množstvách – už od 50 kusov. Tlačíme ich pomocou digitálnej technológie. Nie je potrebný pomerne drahý vysekávací nástroj, pretože stroj už vykonáva tvarové orezávanie jednotlivých nálepiek – etikiet. Etikety je možné aj personalizovať – každá etiketa má iné údaje.

Čo ďalšie môžeme ponúknuť vinárom:

Brožúra – visačka na víno

Visačky na víno sú veľmi obľúbené, aby dali fľaši nezameniteľnú pečiatku a darovanému vínu nezameniteľnú originalitu. Vyrábame papierové aj drevené visačky, ktoré môžu mať akýkoľvek tvar. Pripevňujú sa na hrdlo fľaše pomocou prírodného špagátu alebo kôry. Niektorí vinári uprednostňujú aj klasickú pečať z vosku – vyrábame aj pečiatky na pečať.

Pečate

Vína s pečaťou majú jednoznačne vyššiu hodnotu pri ďalšom predaji. Tieto pečate dodávame na prestížne celoštátne výstavy a súťaže vín VINEX, VINAŘSKÉ LITOMĚŘICE, SALÓN VÍN, NÁRODNÁ SÚŤAŽ VÍN a mnohé regionálne výstavy. Pečiatky kvality si nechávajú vyrábať aj jednotliví vinári.

Tvary a technológie

Tvar etikiet je vždy prispôsobený fľaši a spôsobu lepenia. Vlastný dizajn je ofsetová tlač, digitálna tlač, typografická tlač, tlač metalickou farbou, reliéfna plastická tlač a môže obsahovať aj stieraciu vrstvu (plocha ako stierací los). Pri sieťotlači ide zvyčajne o flexotlač.

Jutové, kartónové a drevené obaly

Víno si tiež zaslúži pekný estetický a predovšetkým funkčný obal. Aj na tomto obale na víno môže byť umiestnené logo spoločnosti.

Zoznam vín a nápojov

Vína ponúkané v drevenom vínnom lístku určite zaujmú každého znalca.