Na stiahnutie

Letáky produktov a služieb REPRESS

Pre ešte väčšiu prehľadnosť vám ponúkame na stiahnutie priebežne aktualizované letáky našich pilierových produktov:

Katalóg propagačných predmetov

V našej komplexnej ponuke nájdete reklamné a darčekové predmety pre každého. V katalógu nájdete kalendáre, diáre, PF karty, vianočné darčeky a dekorácie, písacie potreby, príslušenstvo k PC, hodiny, baterky, prívesky, butóny, batožinu, dáždniky, súpravy na víno, zapaľovače a mnoho ďalších predmetov.

Katalóg medailí a trofejí

Vyberte si z viac ako 350 medailí a trofejí. Naše katalógy pravidelne aktualizujeme a snažíme sa vám ponúknuť nový a neobvyklý tovar v najvyššej možnej kvalite. Ak si chcete stiahnuť jednotlivé katalógy, stačí kliknúť.

Vytvorenie PDF z akejkoľvek aplikácie

Na zaručenú tlač súborov je najlepšie použiť štandardný formát PDF. Ak ho nemôžete vytvoriť z vašich aplikácií, nie je nič jednoduchšie ako nainštalovať program PDFCreator. Tento program sa nainštaluje ako bežná tlačiareň. Potom už len stačí vytlačiť dokument vo vašej aplikácii (Word, Excel, Powerpoint atď.) na tlačiarni PDFCreator. Výsledkom je súbor PDF, ktorý si môžete skontrolovať, keď ho otvoríte. Tak, ako sa tento súbor zobrazí na vašom počítači, tak sa aj vytlačí. Nehrozí žiadne riziko posunu textu na stránkach ani zámena písma.