Pozvánky / Oznámenia

Oznámenia

V kategórii oznámenia nájdete svadobné oznámenia, maturitné oznámenia, oznámenia o ukončení štúdia a rôzne iné oznámenia. Vyrábame ich z kvalitných grafických papierov pomocou moderných technológií. Všetky druhy takto navrhnutých a spracovaných oznámení urobia váš už aj tak významný deň výnimočným. Ak si napriek širokej ponuke neviete vybrať a máte vlastnú predstavu o dizajne, sme pripravení ju s vami prekonzultovať a zrealizovať k vašej spokojnosti. V prípade nepravidelných a špeciálnych typov oznámení ich môžeme spracovať do požadovaného formátu pomocou digitálnej laserovej rezačky – výsekovej formy. Ak ide o nepravidelné ozdobné okraje alebo rôzne ryhované skladané oznámenia, zaoberáme sa aj touto technológiou a umožníme vám realizovať vaše predstavy. Pri tejto technológii však počítajte s dlhšou dodacou lehotou.

Svadobné oznámenia tlačíme na vysokokvalitných grafických papieroch (často na ručnom papieri) s použitím moderných technológií, ako je laserová, digitálna tlač, termografická tlač, ako aj technológie letterpress, ktoré dodávajú svadobným oznámeniam slávnostný nádych. Patrí k nim slepotlač, reliéfna razba, pečiatkovanie fóliou a tvarové vyrezávanie.

Doplnkom svadobných oznámení, ale aj na firemné a iné spoločenské podujatia sú pozvánky k stolu, zasadacie poriadky a menovky. Aj tieto jednoduché kartičky by mali byť spracované profesionálne a v rovnakom duchu ako pozvánky alebo oznámenia.

Katalóg pozvánok a oznámení

Ak si vyberiete akúkoľvek pozvánku alebo oznámenie z nášho katalógu, môžete si ju vyzdvihnúť do 3 pracovných dní. Ak vytvoríme nový návrh na základe vami prinesených údajov, pozvánku a oznámenie navrhne grafik a po korektúre je pripravené na vyzdvihnutie zvyčajne do 5 pracovných dní. Aj vami navrhnutá a dodaná pozvánka v elektronickej podobe sa realizuje do 24 hodín od schválenia objednávky.

Čo je vhodné pozvať s klasickou pozvánkou

  • Výstava
  • Veľtrh
  • Podnikové podujatia
  • Vernisáž
  • Narodeniny
  • Oslava