Polepy áut

Vaše auto – Váš reklamný nosič

Firemné vozidlo sa priamo ponúka na umiestnenie vašej reklamy. A my vieme, ako robiť polepy áut! Nevyhýbame sa ani osobným, dodávkovým či nákladným vozidlám. Vašu reklamu môžeme umiestniť aj na pracovné stroje.

Car wrapy môžu byť realizované vo forme textu, kombinácie textu a grafiky, alebo sa dokonca môžu stať pôsobivým umeleckým dielom. Takýto car wrap zviditeľní vašu spoločnosť medzi konkurenciou a môže dotvoriť jej imidž. Fólie na autá z našej dielne si môžete pozrieť na fotografiách.

Na polepy áut úspešne používame rezanú grafiku akéhokoľvek tvaru a širokú škálu farieb materiálov. Táto metóda je vhodná pre texty a jednoduchšie tvary. Na plnofarebné polepy áut ponúkame samolepiace fólie s digitálnou tlačou. S celoplošným polepom auta budete mať stopercentný úspech. Vytvoríte tak originálny a ťažko prehliadnuteľný produkt.

Špeciálne materiály na povrchovú úpravu automobilov

Ak chcete zabezpečiť dobrú rozmerovú priľnavosť na nerovnej karosérii, použite rozmerovú (3D) fóliu. Laminovanie zabezpečuje vysokú odolnosť povlaku voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Na okná automobilov použijeme špeciálne bezpečnostné autofólie so schválením 8SD 3084, na požiadanie dymovú fóliu na jednostrannú priepustnosť svetla, na zadné sklo perforovanú fóliu v súlade s predpismi. Osobitným prípadom je magnetická fólia na odnímateľné upevnenie na karosériu vozidla.

Chcem si polepiť auto, čo mám urobiť?

Kontaktujte nás. Ak máte grafický návrh alebo nápad na polep auta textom, zrealizujeme ho. Ak nemáte žiadnu predstavu, spoľahnite sa na naše skúsenosti, vytvoríme návrh presne podľa vašich požiadaviek. Privezte auto, zdokumentujeme ho a zmeriame, aby sme mohli vyhotoviť presný návrh v mierke. Ak máte logo spoločnosti (logotyp, manuál), dodajte nám ho v elektronickej podobe, aby sme sa uistili, že bude dodržaný tvar a farebná schéma. Po schválení návrhu a výrobe nálepky v relatívne krátkom čase ju nainštalujeme v dohodnutom čase, najlepšie v našich priestoroch alebo na vami určenom mieste. Vaše vozidlo potom premeníme v priebehu jediného dňa.

Výhody polepu vášho vozidla

  • skvelá účinnosť reklamy, viditeľnosť, auto vyniká
  • možno použiť na osobné a dodávkové vozidlá, nákladné vozidlá a pracovné stroje
  • vaša reklama sa môže voľne pohybovať
  • nálepka môže zmeniť farbu vozidla a zároveň pôsobí ako povrchová ochrana
  • kreatívne možnosti obmedzené len povrchom karosérie alebo inými povrchmi – oknami
  • výhodná cena v porovnaní s veľkými pevnými reklamami, neplatíte za nosič
  • dobrá odolnosť v prevádzke vďaka možnosti použitia špeciálnych materiálov a potlače