Reklamné predmety

Reklamné predmety | E-SHOP

Vyberte si z viac ako 7200 reklamných a darčekových predmetov. V našich e-shopoch môžete rýchlo a jednoducho nakupovať od najlacnejších 3D reklamných drobností až po značkové predmety, ako sú perá PARKER, outdoorové vybavenie SLAZENGER alebo cestovné doplnky BALMAIN. Všetko na jednom mieste.

Katalógy reklamných predmetov ONLINE

Reklamné predmety predstavujú marketingové aktivity vašej spoločnosti – klienti a obchodní partneri ocenia len tie darčekové predmety, ktoré sú skutočne originálne. Preto nezabúdajte, že darčekové predmety pre vašich klientov sú akousi vašou vizitkou – reklamné predmety sú niečím, čo pripomenie vašu spoločnosť obdarovanému takýmto darčekom. V našej spoločnosti dbáme na to, aby darčekový predmet túto úlohu splnil, a to veľkolepým spôsobom, vrátane brandingu! Naši zákazníci si čoraz častejšie vyberajú ručne vyrábanú reklamnú súkromnú čokoládu. Na reklamné predmety vieme nalepiť holografickú 3D nálepku s logom vašej spoločnosti.

Tlač propagačných predmetov

Neoddeliteľnou súčasťou výberu darčekových predmetov je nepochybne ich následné spracovanie – umiestnenie vášho loga, názvu alebo iného textu. Aj v tomto prípade vám odporučíme najvhodnejšiu technológiu a variant tak, aby vaše reklamné predmety boli reprezentatívne a prínosné.

Výber reklamného predmetu

Ak už máte predstavu o tom, ako by mali vaše reklamné predmety vyzerať, zostáva už len ich výber. Na našej webovej stránke sme pripravili elektronickú verziu katalógov, v ktorých nájdete viac ako 7200 druhov reklamných predmetov. Samozrejme, radi vám ich požičiame aj v tlačenej podobe.

Pre koho je propagačný predmet určený

Pri výbere reklamných darčekov záleží najmä na cieľovej skupine vašich partnerov. Venujte preto správnemu výberu dostatok času a pozornosti, prípadne sa nechajte inšpirovať našimi konzultantmi – predajom reklamných darčekov sa zaoberáme už dlho a s cielením a výberom darčekov máme bohaté skúsenosti.

Možnosti uplatnenia darčekov

Darčekové predmety sú vhodné na každú príležitosť. Nezúfajte, ak ste chceli obdarovať svojich klientov na Vianoce, ale nenašli ste si čas. V našom online a tlačenom katalógu nájdete darčekové predmety na mnohé iné príležitosti; dobré nápady sú Veľká noc, Nový rok alebo aj iné významné sviatky.

Rozdelenie propagačných predmetov podľa nákupnej ceny

CenaProdukty
do 1 €perá / ceruzky / pravítka / poznámkové bloky / peračníky / kľúčenky / zapaľovače / gombíky / plánovače / PF karty / LED prívesky / prívesky na mince / karabíny / otvárače na fľaše / metre / šnúrky / iné školské a kancelárske potreby
do 5 €vizitkáre / poznámkové bloky / kalkulačky / kľúčenky / LED prívesky / plyšové prívesky / tašky / vrecká / vývrtky / zapaľovače / porcelánové a sklenené hrnčeky / dekoračné predmety / uteráky / kolíky / čiapky / hračky / drobné športové potreby / stolové kalendáre / diáre / fajčiarske potreby
do 20 €vizitkáre / poznámkové bloky / kalkulačky / kľúčenky / LED prívesky / plyšové prívesky / tašky / vrecká / vývrtky / zapaľovače / porcelánové a sklenené hrnčeky / dekoračné predmety / uteráky / kolíky / čiapky / hračky / drobné športové potreby / stolové kalendáre / diáre / fajčiarske potreby
nad 20 €náramkové hodinky / golfové sety / batohy a kufre / kožené výrobky / aktovky / multifunkčné nože / písacie potreby / oblečenie / elektronika