O nás

REPRESS.sk – letterpress, ofsetová a digitálna tlač

REPRESS je v súčasnosti najväčšou reklamnou agentúrou, tlačiarňou a kníhviazačstvom v hodonínskom regióne. Ponúkame kompletné služby v oblasti tlače, reklamy a tradičného kníhviazačstva. REPRESS má od svojho založenia v roku 1992 silné postavenie na trhu. Disponujeme radom moderných digitálnych tlačových strojov renomovaných značiek Xerox, Roland, Konica Minolta, HP, Riso, Trotec, ako aj klasickými ofsetovými a typografickými strojmi. Naše profesionálne vybavené grafické a DTP pracovisko pravidelne modernizujeme softvérom a hardvérom. Grafické zákazky sa spracúvajú podľa typografických pravidiel a grafický návrh sa vždy prispôsobuje konkrétnemu klientovi a zákazke. Unikátna je aj naša kníhviazačská dielňa, ktorá sa zaoberá konečnou úpravou tlačovín aj klasickou väzbou kníh, kroník vrátane ich opráv. V našom sortimente nájdete aj drevené obaly na knihy, jedálne lístky a vzorkovníky.

Prevádzkujeme aj vlastné e-shopy: www.obchodRAZITEK.cz, www.obchodPECIATOK.sk, www.sklepPIECZATEK.pl, www.4stamp.eu, www.COPY-COLOR.cz, www.GUARDED.eu.

Umiestnenie úloh priamo do tlačiarne

V hlavnej budove spoločnosti REPRESS na ulici Plucárna 3594/10 sa sústreďuje väčšina výroby a sídli tu aj vedenie spoločnosti. Nachádza sa tu aj vlastné parkovisko pre zákazníkov a dvor, ktorý uľahčuje nakladanie nielen paletového tovaru. Objednávky na tlač, reklamné služby a kníhviazačstvo môžete zadávať priamo v našej na mieru vytvorenej kancelárii alebo s nami môžete komunikovať elektronicky. Našou veľkou výhodou je, že väčšinu zákaziek realizujeme pod jednou strechou. Dodacie lehoty, náklady a konečnú cenu preto udržiavame na čo najnižšej úrovni.

Slideshow
Slideshow
Slideshow
Slideshow

Z histórie REPRESS

Spoločnosť REPRESS, spol. s r.o. bola založená v septembri 1992. Hlavným dôvodom vzniku spoločnosti bol nedostatok tlačiarenských a knihárskych služieb v okresnom meste Hodonín po zrušení podniku Služby mesta Hodonín.

REPRESS začal svoju činnosť s ôsmimi zamestnancami ako tlačiareň a kníhviazačstvo. REPRESS pôvodne sídlil na Veľkomoravskej ulici 16 v Hodoníne. V roku 1994 došlo k výrazným zmenám vo vedení spoločnosti a firma začala budovať novú stratégiu a rozširovať svoju polygrafickú výrobu. Na výrobné a administratívne účely bola zakúpená budova na Plucárenskej ulici 3594/10, kde REPRESS sídli dodnes. Keďže sa výrazne rozšíril sortiment výrobných technológií, spoločnosť prijala nových zamestnancov. Začínali sme s ofsetovými strojmi, neskôr sme získali dvojfarebné stroje na tampónovú tlač, rezacie a tlačové plotre, typografické technológie vrátane termického rezania a výseku. Bol nainštalovaný aj nový výkonný CO2 laser na značenie a rezanie. Máme vlastnú plne vybavenú dielňu na konečnú úpravu – kníhviazačstvo a ručnú kníhviazačskú dielňu. V súčasnosti nám komplexný pracovný cyklus umožňuje dokončiť zákazku od návrhu až po jej dokončenie.

REPRESS zriadil aj vlastnú pobočku – zákazkovú kanceláriu. Pobočka COPY COLOR sa nachádza v centre Hodonína v obchodnom dome ESO na Národnej triede. V súčasnosti táto pobočka slúži aj ako kopírovacie centrum pre širokú verejnosť a je vybavená modernou digitálnou tlačovou technológiou. Samozrejmosťou je aj vlastné grafické a DTP pracovisko.