Plagáty / Letáky

Plagáty a letáky – akékoľvek množstvo a veľkosť

Plagáty a letáky patria medzi najčastejšie používané tlačoviny, najčastejšie na reklamné a propagačné účely. Radi vám pripravíme kreatívny grafický návrh, aby vaše plagáty alebo letáky splnili svoj účel, a poskytneme odborné poradenstvo pri výbere materiálu.

Môžete si vybrať z rôznych druhov papiera, od čiernobielej tlače až po plnofarebnú na natieranom papieri. Odporúčame vám aj najvhodnejší spôsob tlače plagátu alebo letáku s ohľadom na optimálne množstvo, cenu a termín dodania. Vaše tlačené materiály tiež ďalej spracujeme (rezanie, skladanie, viazanie, balenie).

Narodeniny / darčekové poukazy

Každá oslava sa začína pozvánkou na narodeniny, večierok alebo výročie. Originálna pozvánka prekvapí vašich priateľov ešte pred začiatkom oslavy. Realizované narodeninové pozvánky vytlačené na grafických papieroch, ktoré máme na sklade, si môžete pozrieť v našom katalógu. Ponúkame aj narodeninové pozvánky pre deti s detskými motívmi, pozvánky na promócie alebo stretnutia s priateľmi, napr. vo vínnej pivnici alebo na rôzne záhradné párty a oslavy.

Darujte billboard ako darček – novinku – reklamný vozík – mobilnú reklamu – graficky pripravíme, prinesieme, zaujmeme a opäť odnesieme.

Či už sa rozhodnete pre výrobu pozvánok v našej pobočke REPRESS alebo COPY COLOR, pri výbere pozvánky s vami prekonzultujeme grafický návrh, papier a text. Ponúkame papiere rôznych farieb a hrúbok, od grafických hladkých (kriedové lesklé aj matné) až po štruktúrované.

Naša ponuka zahŕňa aj komplexnú realizáciu darčekových pozvánok a poukážok.

Ak si vyberiete akúkoľvek narodeninovú pozvánku alebo darčekovú poukážku z nášho katalógu, môžete si ju vyzdvihnúť do 3 pracovných dní. Ak na základe vami prinesených údajov vytvoríme nový návrh pozvánky/darčekového poukazu, pozvánku navrhne grafik a po korektúre je pripravená na vyzdvihnutie zvyčajne do 5 pracovných dní. Aj vami navrhnutá pozvánka/darčeková poukážka doručená elektronicky je hotová do 24 hodín od schválenia objednávky.