Potlač textilu

Objednávanie textílií on-line

Objednajte si tričká, polokošele, košele, mikiny, čiapky, klobúky, kahoty, jednoducho všetok reklamný textil od kvalitného výrobcu priamo v našom e-shope. Textilný tovar je prehľadne roztriedený do kategórií v mnohých veľkostiach a farebných variantoch.

Najrýchlejšia potlač tričiek a iného textilu v Hodoníne

V závislosti od objemu práce a stavu zásob tričiek garantujeme lehotu potlače 3 až 5 pracovných dní. Tlačíme aj na nami dodaný materiál. Cenu potlače ovplyvňuje spôsob spracovania, počet kusov, veľkosť a farba motívov.

Potlač na tričká a textil môžete využiť ako firemné oblečenie a propagáciu vašej spoločnosti. Okrem firemných a pracovných odevov môžeme tlačiť aj na maturitné a absolventské tričká, športové a klubové tričká a akýkoľvek textil na iné príležitosti. Na sklade ponúkame kvalitné tričká značiek Adler, Xfer a Roly s gramážou 155 – 200 g vhodné na potlač. Tričká majú okrúhly výstrih, všetky švy sú zdvojené, vystužené ramienka, telo je po stranách bez švov a materiál je 100 % bavlna.

Farba trička: biela, žltá, svetlomodrá, tmavomodrá, červená, zelená a čierna.
Veľkosti tričiek: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Novo aj detské tričká rôznych veľkostí a farieb. Používame mnohé technológie a postupy potlače textilu.

Potlač vankúšov od 15 € vrátane DPH

Do 5 pracovných dní vám vyrobíme vankúš s vaším vlastným motívom vo formáte 35 × 35 cm.Vankúš je možné vyrobiť aj ako obojstranný. Stačí poskytnúť fotografiu v dostatočnom rozlíšení a netradičný darček je hotový.Viac informácií vrátane možnosti objednať si všetko online nájdete v e-shope COPY COLOR.